main-logo

'' Uygun Fiyat,Yüksek Kalite ''

Kurumsal Kimlik - Tarihçemiz

Firmamız 2003 yılında toptan kömür ithalatı ve inşaat sektörü alanlarında faaliyet vermek üzere kurulmuştur.Sektör gereksinimlerinin ve yatırımlarının büyümesinden dolayı, 2005 yılında toptan kömür satış faaliyeti firma bünyesinden ayrılmıştır.

2005 tarihten itibaren firmamız sadece inşaat alanında hizmet vermektedir.Halen firmamız, Zeybek Madencilik İnşaat adı altında inşaat sektöründe yap-sat şeklinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Yaşamış olduğumuz Şehrimizde insanların konforu ve rahatlığı yaşayabileceği kullanım özelliklerine sahip,deprem yönetmeliğine uygun olarak,gerekli denetlemeler yapılarak inşa edilmiş ,kaliteli ,sağlam aynı zamanda şehrimizin iklim şartlarına uygun konutlar üretip,uygun fiyatlarla halkımızı konut sahibi yapmak.

Misyonumuz

Konut inşaatında kaliteden taviz vermeden uygun fiyat anlayışını daha yukarılara taşımak.

Kalite Politikamız

Firmamız yapmakta olduğu inşaatlerde daire içerisi mahal listelerinde malzeme kalite açısından bölge veya mahalleye göre herhangi bir ayrım yapmamaktadır.Hemen Hemen her bölgesinde inşaat yapmakta olduğumuz şehrimizde dairelerimizin kalitesi aynı seviyede tutulmaktadır.Çünkü bizim için bütün müşterilerimiz değildir,ve ferah konforlu ve kaliteli bir konutta oturma hakkına sahiptir.

İnsan Kaynakları Politikamız

Zeybek İnşaat Olarak, sürekli gelişmek amacımız doğrultusunda işletmeye değer katan, etkinlik ve verimliliği sağlayan en önemli unsurun insan kaynağı olduğu bilinciyle; tüm çalışanlarımızın etik değerlere bağlı, konusuna hakim, kendisi ve çevresi ile barışık, güler yüzlü, hizmet ve müşteri odaklı düşünebilen kişiler olmasını istemekteyiz. Çalışanlarımızın sadece zamanını, fizik gücünü veya uzmanlığını değerlendirmek niyetiyle hareket etmeyip; onların aidiyet duygusunu, dürüstlüğünü, işe düşkünlüğünü, düşüncesini, samimiyetini ve özverisini kazanabilmeyi hedefleriz.

Yönetim Kurulu

Üyeleri

  • Hüseyin KILIÇKAYA
    Yönetim Kurulu

  • Emin KARA
    Yönetim Kurulu

Ekibimiz

  • Makam

  • Makam

  • Makam

  • Makam